Celalettin Topçu Anadolu Lisesi 2013-2014 Öğretim Yılına Hazırlanıyor
Vakfımız Kurucu başkanı Celalettin Topçu hatırasına vakıf gönüllülerimizin özverili çalışmaları ile Çanakkale Ezine İlçesinde inşa edilen Ezine Celalettin Topçu Anadolu lisesi inşaatında sona gelindi.
Devamı için tıklayınız >>
Ahmet İzzet Efendi Külliyesi 2013 Ramazan Etkinlikleri
Her yıl Vakfımız tarafından geleneksel olarak gerçekleştirilen Ramazan ayı etkinlikleri devam etmektedir. Her yıl Fetihler Hayır Hizmetleri tarafından Ahmet İzzet Efendi Külliyesi Vakfıyesine uygun olarak gerçekleştirilen faaliyetlere başlanmıştır. Faaliyetler Ramazan Ayı boyunca devam edecektir. Ramazan ayı faaliyetleri kapsamında daha önceden tespiti gerçekleştirilmiş olan ailelere her gün sıcak yemek dağıtımı gerçekleştirilmektedir. Aynı zamanda Ramazan ayı boyunca Ahmet İzzet Efendi Külliyesi bahçesinde iftar sofraları kurulacaktır.
Devamı için tıklayınız >>
VAKAR ilk Mezunlarını Verdi!
Vakfımızın kuruculuğunda, Vakıflar Genel Müdürlüğü ve İstanbul Üniversitesi İşbirliği ile kurulan ve çok önemli akademik çalışmalara imza atan Vakıf Araştırmaları Merkezi 2013 yılında ilk mezunlarını verdi.

Vakıf Araştırmaları Merkezi Bilim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Ahmet KALA ve Fetihler Hayır Hizmetleri vakfı yetkililerinin katılımıyla mezuniyet töreni gerçekleştirildi.
Devamı için tıklayınız >>
1